تارنمای فرهنگی استان کرمان » Blog Archive ابراز شادمانی شهروندان کرمانی از توافق هسته ای ایران و 1+5 - تارنمای فرهنگی استان کرمان


ابراز شادمانی شهروندان کرمانی از توافق هسته ای ایران و ۱+۵
نوشته شده توسط مدیر | مرتبط با : اخبار استان | 535 views
ابراز شادمانی شهروندان کرمانی از توافق هسته ای ایران و 1+5

مردم از حوالی ساعت ۲۰ امروز جمعه در میدان کوثر و خیابان های اطراف آن حاضر شدند و با به صدا درآوردن بوق خودروها شادی خود را از توافق هسته ای اخیر ابراز کردند.

گروهی از مردم نیز بصورت پیاده در اطراف میدان کوثر حرکت و با بالابردن دست به نشانه پیروزی و گفتن جملاتی در حمایت از وزیر امور خارجه و تیم هسته ای جمهوری اسلامی ایران از تلاش های آنان در مدت مذاکرات هسته ای با گروه ۱+۵ تشکر کردند.

تعدادی از ماموران انتظامی و راهنمایی و رانندگی برای برقراری نظم و جلوگیری از ایجاد ترافیک در میدان کوثر و خیابان های اطراف حضور یافتند و پس از حدود یک ساعت جمعیت حاضر این محل را ترک کرد.

مفاد بیانیه پایانی لوزان پنجشنبه شب در پایان هشتمین روز مذاکرات ایران و ۱+۵ صادر و توسط محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و فدریکا موگرینی هماهنگ کننده سیاست خارجی اتحادیه اروپا در محل دانشگاه پلی تکنیک لوزان سویس قرائت شد.

ظریف صبح جمعه در بدو ورود به تهران با اشاره به بیانیه پایانی لوزان گفت: مجموعه راه حل های اعلام شده در این بیانیه می تواند مبنای سند نهایی مذاکرات هسته ای باشد.نام شما *
ایمیل * (نمایش داده نمی شود)
سایت شما

copyright © 2018 , Kermaniec.IR