تارنمای فرهنگی استان کرمان » Blog Archive استاندار کرمان: امنیت کنونی زمینه ساز جلب سرمایه گذار است - تارنمای فرهنگی استان کرمان


استاندار کرمان: امنیت کنونی زمینه ساز جلب سرمایه گذار است
نوشته شده توسط مدیر | مرتبط با : اخبار استان | 501 views

استاندار کرمان گفت: امنیت کنونی این استان زمینه ساز جلب سرمایه گذاری است.

‘علیرضا رزم حسینی’ روز چهارشنبه در جمع کارکنان فرماندهی انتظامی استان کرمان افزود: تلاش های نیروی انتظامی در راستای تامین، حفظ و ارتقای امنیت شایسته تقدیر است.

وی بیان کرد: امروز به برکت شعار ‘ولایت و توسعه’ در سطح استان کرمان شاهد آرامش سیاسی و وحدت بسیار خوبی هستیم که زمینه ساز خدمت رسانی هرچه بهتر به مردم است.

وی ادامه داد: اگرچه کرمان، استانی مرزی نیست اما متاسفانه متاثر از مرزهای شرقی کشور است و انتظار می رود استان های همجوار ما نظارت و کنترل بیشتری داشته باشند.

استاندار کرمان با اشاره به برگزاری همایش ملی ‘کرمان، امنیت، توسعه گفت: این همایش در راستای مسایل اساسی استان بسیار مفید است.

وی به مشکل حاشیه نشینی در کرمان اشاره و بیان کرد: حاشیه نشینی یکی از مشکلات عمده استان کرمان به شمار می رود و تلاش های گسترده و جهادی برای رفع آن آغاز شده است.

رزم حسینی گفت: تاکنون یکهزار و ۱۸ هکتار از مناطق تصرف شده، آزاد شده است.

وی عنوان کرد: می توان با راحت طلبی، غفلت و عافیت طلبی به موضوع حاشیه نشینی بی توجه بود اما همه ما وظیفه داریم با پدیده حاشیه نشینی مقابله کنیم.

ایرنانام شما *
ایمیل * (نمایش داده نمی شود)
سایت شما

copyright © 2018 , Kermaniec.IR