تارنمای فرهنگی استان کرمان » Blog Archive » استاندار کرمان: به دنبال برگزاری انتخابات سالم و قانونی هستیم


استاندار کرمان: به دنبال برگزاری انتخابات سالم و قانونی هستیم
نوشته شده توسط مدیر | مرتبط با : اخبار استان | 946 views
استاندار کرمان: به دنبال برگزاری انتخابات سالم و قانونی هستیم

علیرضا رزم حسینی روز شنبه در حاشیه بازدید از ستاد اجرایی انتخابات در محل فرمانداری کرمان در جمع خبرنگاران افزود: تمامی فرمانداران استان و ستادها برای ثبت نام داوطلبان آماده هستند و امیدواریم روند اجرایی انتخابات هرچه بهتر در سطح استان کرمان دنبال شود.
وی داوطلبان و مجریان انتخابات را به رعایت قانون توصیه کرد و گفت: همواره تاکید شده نباید از امکانات دولتی برای تبلیغات انتخاباتی استفاده شود و تاکنون نیز نشانه و گزارشی از این جانبداری از نامزدها با امکانات دولتی را نداشته ایم.
استاندار کرمان بیان کرد: دستگاه های اجرایی استان و نیز هیات های اجرایی و نظارت بر انتخابات آماده هستند و امیدواریم انتخاباتی پرشور و با حضور حداکثری مردم را در استان کرمان شاهد باشیم.
فرماندار کرمان نیز در این بازدید گفت: پس از وصول آئین نامه آغاز عملیات ثبت نام از داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی این آئین نامه به حوزه های فرعی راور و کوهساران، چترود، راین، گلباف، ماهان و شهداد ارسال شد.
محمدعلی توحیدی افزود: ساختمان های مجزایی برای ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی تعیین و در این مکان ها، محلی برای استقرار هیات نظارت مشخص شده است.
استاندار کرمان عصر پنجشنبه ۲۶ آذرماه همزمان با نخستین روز نام نویسی داوطلبان انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری از ستاد اجرایی انتخابات در فرمانداری کرمان بازدید کرده بود.
وی امروز نیز در نخستین روز نام نویسی داوطلبان انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از این ستاد بازدید کرد.
نام نویسی داوطلبان انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از امروز شنبه – ۲۸ آذر – در ستاد انتخابات کشور و فرمانداری های حوزه های انتخابیه اصلی و فرعی آغاز شد.
نام نویسی داوطلبان نامزدی نمایندگی مجلس شورای اسلامی تا پایان روز جمعه چهارم دی ماه به مدت هفت روز ادامه دارد.
همچنین امروز شنبه، سومین روز نام نویسی داوطلبان انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در ستاد انتخابات کشور و فرمانداری مراکز استان ها آغاز شد که تا دوم دی ادامه دارد.
انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری همزمان در سراسر کشور هفتم اسفند برگزار می شود.
۱۰ نماینده از ۹ حوزه انتخابیه اصلی استان کرمان با رای مردم به دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و سه نماینده به مجلس خبرگان رهبری راه می یابند.
استان کرمان ۲۳ شهرستان، ۹ حوزه اصلی و ۴۹ حوزه فرعی دارد.نام شما *
ایمیل * (نمایش داده نمی شود)
سایت شما

اهواز سایت در ۱۳۹۴/۰۹/۲۸ گفته :

مردم کرمان باید خیلی قدر آقای حسینی را بدانند ایشان در ۲۰ سال اخیر هرجا مسئولیت داشتند موجب تحولات ملموس شدند .copyright © 2018 , Kermaniec.IR