تارنمای فرهنگی استان کرمان » Blog Archive استاندار کرمان: پروژه های در دست اجرا راستی آزمایی شوند - تارنمای فرهنگی استان کرمان


استاندار کرمان: پروژه های در دست اجرا راستی آزمایی شوند
نوشته شده توسط مدیر | مرتبط با : اخبار استان | 428 views
استاندار کرمان: پروژه های در دست اجرا راستی آزمایی شوند

علیرضا رزم حسینی روز چهارشنبه در آیین معرفی مدیرکل حوزه استاندار کرمان در سالن پیامبر اعظم (ص) استانداری با اشاره به موافقت نامه های سرمایه گذاری در استان کرمان افزود: در مرحله اول باید پروژه های اقتصادی استان معرفی شوند.

وی بیان کرد: امروز یکی از مزیت های بزرگ استان کرمان معرفی پروژه های اقتصادی است.

وی گفت: مرحله دوم، مرحله اجراست که باید تامین مالی شوند و در این بخش تاکنون ۱۷ درصد سرمایه گذاری ها تحقق پیدا کرده است و باید به مردم گزارش داده شود.

استاندار کرمان، مرحله سوم را تمامی کارهای اجرایی از قبیل خرید ماشین آلات و کلنگ زنی ذکر کرد و افزود: در این مرحله خواسته ایم پروژه هایی که به بار نشسته اند را اطلاع رسانی کنند.

وی با بیان اینکه هدف اعتماد مردم است گفت: در حوزه فرهنگی، امنیتی و ورزشی هم بتدریج جلو می رویم.

رزم حسینی همچنین حوزه استاندار را فراجناحی دانست و تاکید کرد: این حوزه متعلق به همه مردم است.

وی گفت: امروز نیازمند فضای همگرایی برای توسعه استان هستیم.

وی ادامه داد: یکی از مشکلاتی که وزارت کشور و استانداران با آن مواجه هستند فقر مدیریتی است.

استاندار کرمان گفت: نزدیک به ۱۵ ماه از مدیریتم در استانداری کرمان می گذرد و سعی کرده ام از نیروهای داخل استانداری برای مدیریت های آن استفاده کنم.

وی افزود: محدودیت هایی را ایجاد کرده اند که از نیروهای استانداری برای مدیریت های این مجموعه استفاده کنیم البته خوشبختانه در استانداری کرمان نیروهای با تجربه و خوبی وجود دارد که در بخش های مختلف مشغول به کار هستند.

رزم حسینی گفت: نیروهای جوان برای مدیریت تربیت نشده و وارد سیستم نشده اند.

وی افزود: یکی از سیاست های استانداری کرمان این است که نیروهای جوان را کنار مدیران بیاوریم تا در آینده بتوانند نیرویی قوی و مدیر باشند و این کار را شروع خواهیم کرد.

استاندار کرمان، جایگاه حوزه و دفتر استاندار را مهم خواند و تاکید کرد: باید سعی کنیم این جایگاه وابسته به یک جناح نباشد و این از سیاست های دولت تدبیر و امید است.

وی گفت: مدیرکل حوزه استاندار باید صبر، حوصله و تعامل خوبی داشته باشد که آقای بیگ زاده از خانواده شهدا، نیروهای جهادی و نیروهای رسمی وزارت کشور با سابقه بالا هستند.

رزم حسینی از خدمات بیگ زاده در مدت زمان تصدی مدیریت آموزش و پژوهش استانداری کرمان تشکر کرد و افزود: امیدواریم با سوابقی که وی دارند مردم در صف نوبت ملاقات با استاندار نباشند.

وی خاطرنشان کرد: باید سیستمی طراحی شود که مردم راحت بتوانند با استاندار در ارتباط باشند.

وی گفت: مدیرکل حوزه استاندار باید نگاه اعتدالی داشته و همچنین دارای نگاه جهادی و نه نگاه دولتی باشد.

استاندار کرمان بیان کرد: در مدت خدمتی که انجام می دهیم به مسوولیت ها و پست ها نگاه جهادی داشته باشیم.

وی افزود: همچنین باید نگاه رفاقت و محبت در سطح استان باشد که تاکنون اینگونه بوده است.

وی گفت: معاونان استاندار نیز به همه جای استان سفر می کنند و در زمینه بازرسی به روز شده ایم و مرکز بازرسان مردم نهاد کار بزرگی است که در استان انجام شده است.

رزم حسینی از رسانه های استان نیز قدردانی کرد و افزود: از رسانه های استان می خواهیم که خدمات دولت را منعکس کنند.نام شما *
ایمیل * (نمایش داده نمی شود)
سایت شما

copyright © 2018 , Kermaniec.IR