تارنمای فرهنگی استان کرمان » Blog Archive امام جمعه کرمان: مسوولان حق قشر کارگر را ادا کنند - تارنمای فرهنگی استان کرمان


امام جمعه کرمان: مسوولان حق قشر کارگر را ادا کنند
نوشته شده توسط مدیر | مرتبط با : اخبار استان | 456 views
امام جمعه کرمان: مسوولان حق قشر کارگر را ادا کنند

آیت الله سید یحیی جعفری در خطبه های نماز جمعه کرمان در مصلی امام علی (ع) با اشاره به یازدهم اردیبهشت روز جهانی کار و کارگر افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی در این زمینه فرمودند اینکه به ما گفته می شود پیامبر اعظم (ص) دست کارگر را بوسید یک تعارف نیست بلکه تعلیم است و حضرت رسول اکرم (ص) به ما یاد می دهد که حق کارگر را ادا کنیم.

وی با گرامیداشت دوازدهم اردیبهشت سالروز شهادت استاد مطهری و روز معلم گفت: هنوز بعد از سال ها از شهادت شهید مطهری کسی نتوانسته است فقدان این مرد روحانی و عالم را پر کند.

امام جمعه کرمان بیان کرد: امام راحل در خصوص شهید مطهری فرمودند فرزند عزیزی را از دست دادم که حاصل عمرم بود.

وی گفت: شهید مطهری از نظر علم و دانش مشخص است که در چه سطحی قرار داشت و به تمام ایدئولوژی های مادی مسلط بود.

آیت الله جعفری اظهار کرد: امیدوارم جوانان آثار این عزیز را مطالعه کنند.

وی همچنین گفت: دنیایی که خود را متمدن و حامی حقوق بشر می داند یک ماه است یمن را بمباران می کنند ولی نه صدای حقوق بشر و نه سازمان ملل در می آید.

نماینده ولی فقیه در استان کرمان افزود: آل سعود سال هاست که با پول نفت حکومت می کند و خطر آن از اسراییل غاصب و صهیونیسم های جنایت کار به مراتب بیشتر و بالاتر است.

وی گفت: آل سعود در یمن کودکان، زنان و پیرمردها را کشت و همه زیرساخت ها را تخریب کرد.

آیت الله جعفری افزود: حتی جنگنده های آل سعود اجازه فرود به هواپیماهای ما که حامل دارو و لوازم پزشکی بودند را در صنعا ندادند.نام شما *
ایمیل * (نمایش داده نمی شود)
سایت شما

copyright © 2018 , Kermaniec.IR