تارنمای فرهنگی استان کرمان » Blog Archive اوضاع هواشناسی استان کرمان در پاییز امسال چگونه است؟ - تارنمای فرهنگی استان کرمان


اوضاع هواشناسی استان کرمان در پاییز امسال چگونه است؟
نوشته شده توسط مدیر | مرتبط با : اخبار استان | 23 views
اوضاع هواشناسی استان کرمان در پاییز امسال چگونه است؟

حمید حبیبی رییس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی کرمان از شرایط جوی استان در فصل پاییز  صحبت کرد و اطلاعاتی را در این زمینه بیان  کرده است. وی گفت: بارش‌ها در این فصل در حد نرمال پیش‌بینی شده اما دما در فصل پاییز مخصوصا در مهر و آبان‌ماه گرمتر از حد نرمال خواهد بود.

همچنین جناب حبیبی بیان کرده اند: از عصر امروز هفتم مهرماه افزایش ابر و بارش‌های رگباری به همراه رعد و برق در برخی مناطق جنوب و غرب استان شاهد خواهیم بود؛ شایان ذکر است که احتمال بارش باران در ارتفاعات این مناطق بیشتر خواهد بود.

ایشان با بیان این موضوع که در این هفته جنوب و غرب استان شرایط ناپایداری را تجربه خواهند کرد، افزود: دمای هوا در این هفته نسبت به هفته گذشته تغییر محسوسی نخواهد داشت و از فردا وزش تندبادهای لحظه‌ای به‌همراه خیزش گرد و غبار دور در مناطق شرق و شمال استان دور از انتظار نخواهد بود.

رییس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان از وضعیت جوی استان در فصل پاییز سخن به میان آورد و بیان کرد: بارش‌ها در این فصل در حد نرمال پیش‌بینی شده اما دما در فصل پاییز مخصوصا در مهر و آبان‌ماه گرمتر از حد نرمال خواهد بود.نام شما *
ایمیل * (نمایش داده نمی شود)
سایت شما

copyright © 2018 , Kermaniec.IR