تارنمای فرهنگی استان کرمان » Blog Archive » نخستین پایگاه اینترنتی در استان کرمان مجوز گرفت


نخستین پایگاه اینترنتی در استان کرمان مجوز گرفت
نوشته شده توسط مدیر | مرتبط با : اخبار استان | 350 views

مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی بوتیا گفت: پایگاه اطلاع‌رسانی بوتیا به عنوان نخستین پایگاه اینترنتی در استان کرمان از سوی معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد مجوز دریافت کرد.

محمدنعیم رستمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمان اظهار داشت: بوتیا به عنوان نخستین پایگاه اطلاع‌رسانی اینترنتی در استان کرمان توانست مجوزهای لازم را برای فعالیت خود از معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد دریافت کند.

رستمی خاطرنشان کرد: در آخرین جلسه هیئت نظارت بر مطبوعات، شماری از تقاضاهای صدور مجوز نشریات مورد بررسی قرار گرفت که طی آن ۱۵ نشریه و ۶۱ پایگاه اطلاع‌رسانی مجوز انتشار دریافت کردند و بوتیا کرمان یکی از این پایگاه‌های اطلاع‌رسانی است.

وی بیان داشت: بوتیا از سال ۹۱ فعالیت خود را در استان کرمان آغاز کرده و توانست در مدت زمان کوتاهی مخاطبان خود را جذب کند و به عنوان پربازدیدترین سایت خبری استان کرمان شناخته شود.

رستمی با اشاره به فعالیت پنج خبرنگار در این پایگاه اطلاع‌رسانی گفت: سامانه پیامکی این مجموعه به صورت رایگان بسته‌های خبری روزانه را در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهد.

مدیر مسئول پایگاه اطلاع‌رسانی اینترنتی بوتیا با اعلام آدرس بوتیا به نشانی www.botianews.com عنوان کرد: بوتیا همانند گذشته در راستای تحقق اهداف عالیه نظام جمهوری اسلامی ایران گام برمی‌دارد.

رستمی تصریح کرد: امیدواریم با همکاری دوستان در خبرگزاری‌ها و نشریات چاپی استان کرمان بتوانیم عرصه نشر الکترونیکی اخبار را در استان کرمان گسترش دهیم.نام شما *
ایمیل * (نمایش داده نمی شود)
سایت شما

copyright © 2018 , Kermaniec.IR