تارنمای فرهنگی استان کرمان » Blog Archive تامین آب شرب کرمان اولویت قرارگاه خاتم‌الانبیاء است - تارنمای فرهنگی استان کرمان


تامین آب شرب کرمان اولویت قرارگاه خاتم‌الانبیاء است
نوشته شده توسط مدیر | مرتبط با : اخبار استان | 524 views

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء سپاه گفت: تامین آب آشامیدنی کرمان جزء اولویت‌های قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء است.

عبادالله عبداللهی ظهر امروز در آیین آغاز عملیات احداث پروژه‌های ۹گانه شهر کرمان در محل تالار پالیز اظهار داشت: تلاش می‌کنیم، قولی را عملی کنیم که به رزم‌حسینی استاندار کرمان دادیم و اعلام آمادگی و علاقه برای خدمت به کرمان کردیم.

عبداللهی با اشاره به اینکه پروژه‌های بزرگی در استان کرمان شامل کارخانه احیای فولاد بافت و احداث کارخانه فولاد بافت، سد بافت و سد صفارود را در دست اجرا است، عنوان کرد: نام افتخارآفرین لشکر ۴۱ ثارالله در همه جا جاری است و ما موسسه ثارالله را داریم و بنیانگذار این مجموعه افراد سرشناس کرمان هستند.

وی با اشاره به سخنان استاندار کرمان مبنی بر توجه به بخش خصوصی بیان داشت: از این دیدگاه و تفکر لذت می‌برم و صحبت‌های استاندار کرمان سخنانی خدایی است تا بتوانیم خدمت صادقانه و بی‌غل و غشی داشته باشیم.

فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیاء با بیان اینکه انسان باید در مسئولیت خود خدمت صادقانه‌ای به مردم داشته باشد، زیرا مردم در هر مراسم و لحظه حضور پررنگ و ارزشمندی دارند و دارای معرفت و شناخت هستند، عنوان کرد: وجود نظام جمهوری اسلامی ارزشمند است و بهترین عزیزان خود را در این راه دادیم و فرمانده‌هان بسیاری را مانند سردار سلیمانی داشتیم که شهید شدند.

این مسئول با بیان اینکه اگر همدلی، همراهی و هم‌افزایی وجود داشته باشد و دست‌ها در دست هم قرار گیرد، دست خدا بالای سر انسان است و پیشرفت می‌کنیم، افزود: از مسئولان و مردم استان کرمان درخواست داریم تا خارج از همه حاشیه‌ها استاندار کرمان را همراهی کنید تا ایده مثلث توسعه رزم‌حسینی محقق شود.

عبداللهی با تمجید از ایده مثلث توسعه استاندار کرمان گفت: مثلث توسعه استان کرمان باید به‌عنوان پایلوت و الگو برای سایر استان‌ها باشد.

وی با تاکید بر اینکه هیچ‌گاه فرد سیاسی نبوده‌ام یادآور شد: ما باید نظام جمهوری اسلامی را از جان خود بیشتر دوست داشته باشیم و به کشور و مردم خدمت کنیم.

فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیاء عنوان کرد: هر دولتی سر کار آید، دولت ولی‌فقیه است و هر کسی وظیفه‌ای دارد و باید آن وظیفه را انجام دهد و ما اگر توفیق شهادت را نداشتیم، اما امروز در خدمت مردم هستیم و این امر موجب خوشحالی است.

این مسئول با بیان اینکه قرارگاه خاتم‌الانبیاء در دولت‌های هاشمی‌رفسنجانی، خاتمی، احمدی‌نژاد فعال بوده و در دولت روحانی هم فعال است و همکاری‌ها همچنان ادامه دارد، تصریح کرد: گاهی ابهاماتی وجود دارد و مسلمان کسی است که باید درباره ابهامات توضیح دهد، اما اگر کتمان کرد، گناه کرده است.

وی با اشاره به اینکه وظیفه ما این است که از ارزش‌های نظام دفاع کنیم و خدمت به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهیم، خاطرنشان کرد: تفکر رزم‌حسینی استاندار کرمان را می‌پسندیم و برای آن ارزش قائل هستیم و این نوع تفکرات باید حمایت شود.

عبداللهی بیان داشت: من به عنوان فردی که در سازندگی کشور هستم، باید وقت خودم را برای آبادانی کشور صرف کنم و امیدوارم تفکر استاندار کرمان در همه استان‌ها ایجاد شود و اعتقاد دارم هر کسی در هر گروهی باشد اگر به مردم خدمت کرد باید در عرصه حضور داشته باشد.

این مسئول اضافه کرد: نیروی انسانی سرمایه کشور است و باید مورد حمایت قرار گیرد و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء وظایف مشخصی دارد و افرادی در این قرارگاه هستند که تا دیروز در میدان‌های نبرد می‌جنگیدند.

وی یادآور شد: قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء متعلق به کشور، دولت و مردم است و از مجموع ۱۳۶ هزار نفر نیرو فقط پنج درصد پاسدار بوده و بقیه آنها مردم و بسیجیان دوران جنگ هستند.

عبداللهی با اشاره به اینکه قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء امروز متولی پروژه‌های صنعتی و عمرانی در کشور است، تاکید کرد: وظیفه رسانه این است که کارها و توانمندی‌های کشور و خلاقیت‌هایی که در دست مردم است را مردم بفهمند و بدانند بچه آنها پالایشگاه را می‌سازد.

قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء بیان داشت: اقتصاد مقاومتی به این معنا است که عدم نیاز به بیرون داشته باشیم و خودکفا شویم و بر استفاده از ظرفیت‌های درون کشور تاکید کنیم.

این مسئول با اشاره به شرایط تحریم گفت: خدا شاهد است بیشتر در داخل کشور تحریم وجود دارد تا خارج از کشور و ما درگیر بحث‌های اداری هستیم و امضای یک نامه شش ماه به‌طول می‌انجامد در حالی که ما با تفکر بسیجی می‌توانیم کشور را گلستان کنیم.

عبداللهی با اشاره بهترین کیفیت، کمترین زمان و قیمت تمام شده شعار قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء است و ما دنبال سوداگری نیستیم، ادامه داد: گاهی ما ۷ تا ۱۵ درصد در برخی پروژه‌ها منفی می‌شویم، اما هیچ‌گاه پروژه‌ها را تعطیل نکرده‌ایم و تمام طراحی‌ها توسط مهندسان داخل کشور صورت می‌گیرد.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء سپاه عنوان کرد: توانمندی کشور بی‌بدیل است و متعلق به سپاه و بسیج نیست، بلکه متعلق به مردم است.

وی از قطار سریع‌السیر با سرعت ۳۵۰ کیلومتر در ساعت به عنوان یکی از تکنولوژی‌های جدید قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء نام برد و گفت: این قطار از اصفهان به سمت قم و تهران راه‌اندازی می‌شود و ۸۰ درصد زیرسازی پروژه به پایان رسیده است.

عبداللهی با اشاره به اینکه می‌توانیم بهترین خدمات فنی و مهندسی را به خارج کشور صادر کنیم و این امر مورد تاکید رهبری است، اضافه کرد: به‌دنبال جلسه‌ای که با استاندار کرمان داشتیم بر خود وظیفه دانستیم در کارهای شهری کرمان ورود کنیم و امیدواریم خدا کمک کند به قولی که می‌دهیم عمل کنیم.

این مسئول خاطرنشان کرد: در بحث احداث پل امروز تکنولوژی که در اختیار قرارگاه قرار دارد و ۱۶۰ دستگاه پل بزرگ از جمله پل صدر را در کشور ساخته است، تکنولوژی و دانش صنعت پل‌سازی و پل‌های پیشرفته صنعتی در اختیار قرارگاه سازندگی سپاه است.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء سپاه افزود: در کرمان آمادگی داریم با حمایت مسئولان استانی و شهری اقدامات خوبی انجام شود و امروز آمدیم بگوییم وعده‌ای که دادیم را باید عملی کنیم.

عبداللهی با اشاره به اینکه پروژه‌های مختلفی را در شهر تعریف کرده‌ایم، ادامه داد: با توجه به وضعیت بودجه و شرایطی که در شهر کرمان وجود دارد، تراموا گزینه مناسبی برای این شهر است.

وی از ارائه چهار حوزه کاری بزرگ از سوی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء به دولت خبر داد و اظهار داشت: آب‌راه های مرزی جزو اولویت‌های کاری است و تکمیل فازهای پارس جنوبی، زیرساخت‌های ریلی و زیست‌محیطی، استفاده از معادن و تامین آب را در دستور کار داریم.

این مسئول با اشاره به اینکه در کرمان باید دغدغه تامین آب بیشتر از دیگر مناطق باشد، افزود: طرح‌های مختلفی را برای تامین آب شرب کرمان به دولت ارائه داده‌ایم و در چند جلسه هم این طرح‌ها به هاشمی‌رفسنجانی، وزیر نیرو و جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری ارائه شده‌اند.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء سپاه با بیان اینکه برای اجرای فاز نخست تامین آب برای استان‌های جنوبی آمادگی ۱۰۰ درصد داریم و جزو وظایف خود می‌دانیم که این طرح را ارائه کنیم، گفت: تامین آب آشامیدنی کرمان جزو اولویت‌های قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء است.

منبع:فارسنام شما *
ایمیل * (نمایش داده نمی شود)
سایت شما

copyright © 2018 , Kermaniec.IR