تارنمای فرهنگی استان کرمان » Blog Archive توزیع نامه شهدا در کرمان - تارنمای فرهنگی استان کرمان


توزیع نامه شهدا در کرمان
نوشته شده توسط مدیر | مرتبط با : اخبار استان | 449 views

اعضای کانون خبرنگاران دفاع مقدس استان کرمان در ابتکاری جالب و با برنامه نامه هایی مبنی بر پیام شهدا را بین قشرهای مختلف جامعه توزیع کردند.

به گزارش ایرنا، این ابتکار ارزشی اعضای کانون خبرنگاران دفاع مقدس با چاپ پاکت های نامه به سبک پاکت های نامه زمان جنگ تحمیلی، خاطرات و مخاطرات دوران هشت سال دفاع مقدس را به ذهن می آورد.

طراحی زیبای پاکت های نامه پیام شهدا حس و حال آن دوران در خاطر هر بیننده ای زنده می کند.

در این نامه ها پیام هایی از سوی شهدای هر قشر برای همان قشر از جامعه تهیه شده است.

پیامی از خبرنگار شهید ‘احمد محمدی’ برای اهالی رسانه، پیامی از شاعر شهید ‘ماشاءالله صفاری’ متخلص به (بندی سیرجانی) برای مدیران فرهنگی و هنری، پیامی از سوی مدیرکل شهید آموزش و پرورش کرمان حجت الاسلام ‘علی ایرانمنش’ به مدیران آموزشی، پیامی از سوی طلبه شهید ‘عباس علیدادی’ برای طلاب و روحانیون، پیامی از سوی مادر شهید ‘علی شفیعی’ برای زنان و پیامی از سوی بخشدار شهید ‘ناصر فولادی’ برای مدیران اجرایی تهیه و توسط خبرنگاران به مقاصد مختلف ارسال شده است.

پشت پاکت های نامه پیام شهدا با این جمله که ‘به افتخار جوانانی که نه مثل یوزپلنگ بلکه مانند شیر نه ۹۰ دقیقه بلکه هشت سال نه جلوی توپ فوتبال بلکه جلوی توپ و تانک و موشک نه مقابل یک کشور بلکه مقابل ۳۴ کشور دفاع کردند و یک وجب از خاکمون را به دشمن ندادند تا ایران و ایرانی همیشه قهرمان باشد و پرچمش بالا.’ آذین شده است.

همچنین در ادامه این جمله برای شادی روح شهدا صلوات طلب شده است.

فرازهایی از بیانات امام خمینی (ره) و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی (مدظله العالی) نیز بر اهمیت و ارزش محتوای این پاکت های نامه افزوده است.

خبرنگاران کانون دفاع مقدس به شیوه ای پسندیده در زمان های تعیین شده در طول سال نیز از یاد و ذکر شهدا غافل نیستند و ماهانه به سراغ خانواده یکی از این دلاورمردان می روند و یاد، خاطره و پیام شهدا را از زبان خانواده آنها می شنوند و با شیوه های هنرمندانه و قلم پردازی به جامعه انتقال می دهند.

به امید روزی که نام، یاد و پیام شهدا در لحظه لحظه زندگی مان ساری و جاری باشد و رهرو واقعی راه و سیره مردان خدا باشیم.نام شما *
ایمیل * (نمایش داده نمی شود)
سایت شما

copyright © 2018 , Kermaniec.IR