تارنمای فرهنگی استان کرمان » Blog Archive رزمایش نیروی یگان ویژه در کرمان - تارنمای فرهنگی استان کرمان


رزمایش نیروی یگان ویژه در کرمان
نوشته شده توسط مدیر | مرتبط با : اخبار استان | 11 views
رزمایش نیروی یگان ویژه در کرمان

در ادامه مطلب اخبار مربوط به رزمایش هفته ناجا در شهر کرمان شرح داده شده است. جزئیات مربوط به این رزمایش و توضیحات مربوط به این خبر را در ادامه مطلب مشاهده نمایید.

رزمایش اقتدار یگان ویژه نیروی انتظامی استان کرمان امروز(سه شنبه) در ششمین روز از هفته نیروی انتظامی جمهوری اسلامی برگزار شد. این رزمایش با حضور فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان، جمعی از فرماندهای نظامی و انتظامی در محل یگان ویژه فرماندهی انتظامی استان اجرا شد.

واحدهای نمونه یگان ویژه نیروی انتظامی استان کرمان پس از اجرای مراسم صبحگاه اقدام به نمایش توانمندی ها و قابلیت های خود در عملیاتهای سخت و پیچیده پرداختند. مقابله با اغتشاشات شهری، رژه نیروهای موتوری، عملیات راپل و نجات، حرکات رزمی و غیره از جمله برنامه هایی بود که در رزمایش اقتدار نیروی یگان ویژه به اجرا درآمد.

همچنین عملیات مقابله با اراذل و اوباش و رهایی گروگان توسط نیروی نوپو(نیروی ویژه پاسدار ولایت) یگان ویژه نیروی انتظامی نیز در این رزمایش با موفقیت برپا شد. از یازدهم تا هفدهم مهر هفته نیروی انتظامی نام گذاری شده و پلیس هوشمند؛ امین مردم شعار هفته ناجا در سال ۹۸ است.نام شما *
ایمیل * (نمایش داده نمی شود)
سایت شما

copyright © 2018 , Kermaniec.IR