تارنمای فرهنگی استان کرمان » Blog Archive شش هزار مدرسه کرمان چشم به راه 540 هزار دانش آموز - تارنمای فرهنگی استان کرمان


شش هزار مدرسه کرمان چشم به راه ۵۴۰ هزار دانش آموز
نوشته شده توسط مدیر | مرتبط با : اخبار استان | 516 views

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان، گفت: استان کرمان آماده بازگشایی شش هزار واحد آموزشی و آغاز تعلیم و تربیت ۵۴۰ هزار دانش آموز است.
به گزارش ایرنا، ‘ابراهیم جهانگیری’ روز شنبه در دیدار با امام جمعه کرمان به مناسبت گشایش مدارس در ماه مهر، افزود: طرح پروژه مهر با هدف آماده سازی مدارس، تجهیزات، تامین و جایگزین کردن نیروی انسانی در استان کرمان به مرحله اجرا در آمد.

وی گفت: زنگ شکوفه ها امسال به یاد ۱۰ هزار دانش آموز جانباخته زلزله بم، ۳۱ شهریور همزمان با سراسر کشور در شهرستان بم برای دانش آموزان پایه اول ابتدایی و به منظور آشنایی با محیط مدرسه و معلمان نواخته می شود.

وی افزود: ۵۰ هزار دانش آموز در سال جاری در پایه اول ابتدایی استان کرمان مشغول به تحصیل خواهند شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان، با بیان اینکه زنگ مهر نیز در نخستین روز از ماه مهر در شش هزار مدرسه کرمان نواخته می شود، گفت: این زنگ با حضور استاندار کرمان در یکی از مدارس کهنوج به صدا در خواهد آمد.

وی تصریح کرد: نواختن زنگ مهر در مدارس کهنوج همزمان با سایر مدارس استان و کشور به دلیل برقراری عدالت آموزشی در مناطق مختلف کرمان است.نام شما *
ایمیل * (نمایش داده نمی شود)
سایت شما

copyright © 2018 , Kermaniec.IR