تارنمای فرهنگی استان کرمان » Blog Archive نماینده مجلس: 50 درصد بودجه استان کرمان اختصاص یافت - تارنمای فرهنگی استان کرمان


نماینده مجلس: ۵۰ درصد بودجه استان کرمان اختصاص یافت
نوشته شده توسط مدیر | مرتبط با : اخبار استان | 489 views

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، گفت: ۵۰ درصد بودجه های این استان در سال جاری تاکنون اختصاص داده شده است.

محمدرضا پورابراهیمی روز شنبه در آیین تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید راه و شهرسازی شهرستان کرمان، با اشاره به اینکه اختصاص بودجه های استان کرمان با پیگیری های مسوولان انجام شده است، از خدمات و زحمات مسوولان استان در این بخش تقدیر کرد.

وی به مسکن مهر به عنوان یکی از موضوعات مهم مطرح در شهرستان و استان کرمان اشاره و اظهار کرد: با توجه به اینکه شهرستان کرمان جمعیت زیادی از استان را در خود جای داده، مسکن مهر در این خطه از اهمیت خاصی برخوردار است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به مطرح شدن مسکن اجتماعی توسط دولت، گفت: لازم است موضوع پرونده های مسکن مهر جمع بندی شود.

وی افزود: مدیرکل راه و شهرسازی استان و مدیر شهرستان کرمان با ارایه برنامه زمانبندی به منظور جمع بندی موضوعات مسکن مهر در این استان اقدام کنند.

پورابراهیمی، بیان کرد: موضوعات مطرح در بخش مسکن مهر توسط نمایندگان پیگیری می شود اما حوزه دخالت ما نیست.

وی مدیرکل راه و شهرسازی را یکی از مدیران موفق استان دانست و گفت: تلاش های مجدانه و پیگیری های وی در زمینه های مختلف قابل تقدیر است.نام شما *
ایمیل * (نمایش داده نمی شود)
سایت شما

copyright © 2018 , Kermaniec.IR