تارنمای فرهنگی استان کرمان » Blog Archive همایش سه ساله های عاشورایی در کرمان برگزار می شود - تارنمای فرهنگی استان کرمان


همایش سه ساله های عاشورایی در کرمان برگزار می شود
نوشته شده توسط مدیر | مرتبط با : اخبار استان | 493 views

عضو هیات امنای مسجد مهدیه صاحب الزمان (عج) کرمان گفت: همایش سه ساله های عاشورایی همزمان با اولین جمعه ماه صفر در این مکان برگزار می شود.

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی مسجد مهدیه صاحب الزمان (عج)، اکبر اسماعیل زاده افزود: همایش سه ساله های عاشورایی با حضور هزار نفر از دختران خردسال سه تا پنج سال از ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه جمعه هفتم آذرماه در محل مسجد مهدیه صاحب الزمان (عج) کرمان برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه کار نام نویسی از دختران خردسال سه تا پنج سال از ۱۰ روز پیش آغاز شده است، اظهار کرد: تا امروز حدود ۸۰۰ نفر برای حضور در این همایش نام نویسی کرده اند.

عضو هیات امنای مسجد مهدیه صاحب الزمان (عج) با بیان اینکه برای نام نویسی از هزار نفر برنامه ریزی شده است، گفت: همایش سه ساله های عاشورایی با هدف آشنایی دختران خردسال کرمانی با فرهنگ عاشورا و پیام آن که حفظ حجاب و پوشش اسلامی است، برگزار می شود.

وی با اعلام اینکه در این همایش به همه کودکان شرکت کننده چادر اهدا می شود، بیان کرد: امیدواریم با انجام این کار در خصوص حفظ حجاب بین دختران خردسال، فرهنگ سازی مناسبی انجام شود.

اسماعیل زاده با تاکید بر اینکه همایش سه ساله های عاشورایی سومین سال متوالی برگزار می شود، خاطرنشان کرد: امیدواریم این اقدام فرهنگی و اسلامی تداوم داشته باشد.نام شما *
ایمیل * (نمایش داده نمی شود)
سایت شما

copyright © 2018 , Kermaniec.IR