تارنمای فرهنگی استان کرمان » Blog Archive وزیر بهداشت: بودجه بخش بهداشت و درمان کاهش نمی یابد - تارنمای فرهنگی استان کرمان


وزیر بهداشت: بودجه بخش بهداشت و درمان کاهش نمی یابد
نوشته شده توسط مدیر | مرتبط با : اخبار استان | 383 views
وزیر بهداشت: بودجه بخش بهداشت و درمان کاهش نمی یابد

حسن قاضی زاده هاشمی روز دوشنبه در حاشیه بازدید از مرکز آموزشی درمانی شهید باهنر کرمان در گفت و گو با ایرنا افزود: رییس جمهور دستور داده است اعتبارات بخش بهداشت و درمان در سال آینده مانند امسال پرداخت شود.

وی خاطرنشان کرد: تلاش دولت بر این است که تا پایان فعالیت دولت یازدهم بودجه های بخش بهداشت و درمان ارتقا یابد و به هیچ عنوان کم نشود.

وی گفت: ان شاء الله مجلس شورای اسلامی نیز این تصمیم دولت را عملی خواهد کرد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ادامه داد: اقدامات بسیار خوبی در زمینه هتلینگ بیمارستانی در کشور انجام شده است.

وی اظهار کرد: در استان هایی مانند کرمان که زیرساخت های آنها خیلی قدیمی و فرسوده نیست، کارهای خوبی در راستای هتلینگ بیمارستانی صورت گرفته است.

قاضی زاده هاشمی گفت: اما به نظر می رسد استان کرمان از این نظر خیلی محروم است.

وی ابراز امیدواری کرد: بیمارستان در حال احداث مرکز آموزشی درمانی شهید باهنر طی دو سال تکمیل شود.

وی از بخش های جراحی مغز و اعصاب، جراحی عمومی، انکولوژی، ساختمان در حال احداث و بخش آی سی یو ۳ در حال تعمیر این مرکز بازدید کرد.

قاضی زاده هاشمی در ادامه این سفر یک روزه از کلینیک های تخصصی و فوق تخصصی بعثت ۱ و جوادالائمه دانشگاه علوم پزشکی کرمان دیدن کرد.

وی سپس به مرکز آموزشی درمانی افضلی پور کرمان رفت و بخش های اطفال، جراحی عمومی، داخلی، اورژانس، و بخش ان آی سی یو در حال ساخت این مرکز را مورد بازدید قرار داد.

وزیر بهداشت ضمن حضور در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان از مراکز پژوهش و کاربرد سلول های بنیادی، تحقیقات لیشمانیوز و موزه آناتومی این دانشکده دیدن کرد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امروز دوشنبه به همراه معاون اول رییس جمهوری و جمع دیگری از وزرا به کرمان آمد.نام شما *
ایمیل * (نمایش داده نمی شود)
سایت شما

copyright © 2018 , Kermaniec.IR