تارنمای فرهنگی استان کرمان » Blog Archive 100 میلیارد ریال طرح بخش خصوصی در منوجان افتتاح شد - تارنمای فرهنگی استان کرمان


۱۰۰ میلیارد ریال طرح بخش خصوصی در منوجان افتتاح شد
نوشته شده توسط مدیر | مرتبط با : اخبار استان | 318 views
100 میلیارد ریال طرح بخش خصوصی در منوجان افتتاح شد

ایوب فلاحی روز دوشنبه در آیین آغاز طرح های بهسازی و آسفالت شهرداری منوجان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: دولت با مهیا کردن زیرساخت ها زمینه حضور بخش خصوصی را برای سرمایه گذاری فراهم کرده است.
وی تصریح کرد: هفته دولت امسال چندین پروژه در شهرستان به بهره برداری رسید که سهم دولت ۷۰ میلیارد ریال و سهم بخش خصوصی ۱۰۰ میلیارد ریال بود و نشان از حضور فعال بخش خصوصی و سرمایه گذاری در شهرستان دارد.
وی گفت: این شهرستان با توجه به نزدیکی به بنادر خلیج فارس و آبهای آزاد و از سوی دیگر وجود معادن متعدد می تواند گزینه خوبی برای حضور بخش خصوصی باشد و مسوولان شهرستان نیز با تمام توان با بخش خصوصی و سرمایه گذاران همکاری می کنند.
فرماندار منوجان با اشاره به شتاب گرفتن اجرای طرح های شهرداری افزود: همدلی و همزبانی مسوولان و مردم باعث پیشرفت کشور می شود و شهرداری و شورای اسلامی شهر منوجان نیز با همکاری و همدلی زمینه آبادانی شهر را فراهم کرده اند.
وی طرح های شهرداری را موجب روان سازی و آبادانی دانست و گفت: اجرای طرح های بهسازی و توسعه خیابان ها، آسفالت خیابان ها و معابر شهری و آسفالت کوچه ها در دستور کار شهرداری قرار گیرد.
شهردار منوجان هم گفت: طرح بهسازی و آسفالت خیابان شهید جوشن پور به طول سه کیلومتر بر اساس نوع کار، آزاد سازی، تملک و زیرسازی شروع شده و در حال انجام است.
امیر براهویی افزود: زیرسازی این طرح از محل اعتبارات بودجه داخلی سنواتی شهرداری به مبلغ پنج میلیارد ریال برآورد شده است که پس از زیرسازی در آینده آسفالت آن انجام می شود.
وی از همکاری مردم در تملک و آزادسازی خیابان ها تشکر کرد و گفت: اجرای این طرح باعث روان سازی ترافیک در شهر منوجان می شود و از طرفی باید برای سهولت شهروندان بهسازی معابر را در دستور کار قرار دهیم.
شهر منوجان با جمعیت ۵۰ هزار نفر در مرکز شهرستان منوجان قرار دارد.نام شما *
ایمیل * (نمایش داده نمی شود)
سایت شما

copyright © 2018 , Kermaniec.IR