تارنمای فرهنگی استان کرمان » Blog Archive 34 هزار کیلومتر راه پر تردد در کشور به دوربین مجهز می شود - تارنمای فرهنگی استان کرمان


۳۴ هزار کیلومتر راه پر تردد در کشور به دوربین مجهز می شود
نوشته شده توسط مدیر | مرتبط با : اخبار استان | 410 views

معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: نصب دوربین های نظارتی و کنترل سرعت در ۳۴ هزار کیلومتر از راه های شریانی و پر تردد کشور آغاز شده است.

عبدالهاشم حسن نیا روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از طرح های حوزه راه شهرستان رودبار جنوب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این کار در بازه زمانی دو تا سه سال انجام می شود.

وی بیان کرد: ۱۰ هزار میلیارد ریال اعتبار برای زیر پوشش قرار دادن ۳۴ هزار کیلومتر راه با دوربین های نظارتی نیاز است.

وی تصریح کرد: تاکنون در سطح کشور ۶۲۰ دستگاه دوربین نظارتی، ۲۰۰ دستگاه دوربین کنترل سرعت و یکهزار و ۲۵۰ دستگاه تردد شمار نصب شده است.

معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: نصب و راه اندازی این دوربین ها نقش موثری در کنترل نامحسوس در جاده ها دارد.

وی با بیان این که ۴۵ درصد از راه های فرعی کشور نیاز به بهسازی و روکش آسفالت دارند گفت: امید است بتوانیم منابع مورد نیاز برای بهسازی این راهها را تامین کنیم تا در مدت زمان پنج سال این بهسازی انجام شود.

حسن نیا افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون هفت میلیون تن آسفالت برای بهسازی و روکش راه های شریانی و پر تردد استفاده شده و تا پایان سال مالی ۹۳ سعی داریم ۱۲ هزار کیلومتر راه شریانی و ترانزیت را بهسازی کنیم.

وی در سفر به جنوب کرمان از روند روکش آسفالت محور بهادرآباد – رودبار جنوب و رودبار جنوب – جازموریان بازدید کرد.

مرکز شهرستان رودبار جنوب در ۳۲۰ کیلومتری جنوب کرمان واقع شده است.نام شما *
ایمیل * (نمایش داده نمی شود)
سایت شما

copyright © 2018 , Kermaniec.IR